رنگ سرد ترموپلاست

رنگ سرد ترموپلاست | Thermo Plast Cool Paint

رنگ سرد ترموپلاست

درود خدمت شما عزیزان ، در این مقاله اطلاعاتی راجع به رنگ سرد ترموپلاست برای شما آماده کرده ایم. شرکت رنگارنگ آلوا مجری خط کشی انواع خطوط راهنمایی، خطوط عابر پیاده و حریم وسایل نقلیه با تجهیزات کارامد و به روز آماد اجرا سفاراشات شما میباشد.

از این رنگ برای اجرا خطوط عابر پیاده در مناطق خشک و کم رطوبت استفاده میشود. رنگ‌های اکریلیک ترموپلاست بر پایه رزین اکریلیک ترموپلاست بوده و چسبندگی نسبتا خوبی بر روی سطوح آسفالت دارند.ترموپلاست ها موادی هستد که با افزایش دما نرم شده و با خنک شدن به سختی اولیه شان برمی گردند و بیشتر قابل ذوب هستند، به عنوان مثال، نایلون، پلاستیک های گرما سخت (ترموست ها) وقتی گرم می شوند، سخت شده و هنگام سرد شدن به سختی اولیه برمی گردند. این مواد توسط کاتالیزورها یا گرم شدن تحت فشار به یک شکل دائمی تبدیل می شوند.

رنگ ترافیک ترموپلاست بر پایه رزین آکریلیک ترموپلاست مخصوص  شرایط جغرافیایی ایران ساخته شده است و برای خط کشی روی آسفالت خیابان ها و جاده ها و علائم ترافیکی به کار میرود. دوام جوی، مقاومت در برابر سایش و پایداری  بالای رنگ از ویژگی های این سری رنگ ها می باشد و نتایج خوبی را از نظر ثبات کیفیت روی آسفالت های ایران داشته و نسبت به سایر سیستم های رنگ های ترافیکی عملکرد قابل قبولی دارد.

رنگ ترافیکی مصرفی ترمو پلاست سرد یک جزئی بوده، این رنگ برای خشک شدن به جزء دیگری (به غیراز حلال) نیاز ندارد به عبارتی ماده سخت کننده‌ای برای استفاده و ترکیب این رنگ مورد نیاز نمی‌باشد.

ویژگی رنگ ترافیکی سرد ترموپلاست

رنگ سرد : 

رنگ سرد ترموپلاست  بر پایه رزین آکریلیک ترموپلاست حلال میباشد. رنگ سرد ترموپلاست مقاومت بالایی در برابر شرایط بد جوی و آب و هوایی ، انعطاف پذیری و الاستیسیته مناسب ،پوشش و چسبندگی بسیار خوب بر روی سطوح آسفالتی و سیمانی دارد.

از رنگ سرد ترموپلاست در خط کشی سطوح خیابان های شهری و بین شهری با ضخامت مناسب ، جاده ها ،خطوط عابر پیاده ،زمین ها و محوطه های ورزشی ، جداول و پارکینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد.

ویژگی های مهم رنگ سرد ترموپلاست

نوع فام: فام رایج ترافیکی

درصد حجم جامد: 1±52

نقطه اشتعال: 21  درجه سانتیگراد

دانسیته= 1/3-1/6 gr/cm دمای 25 درجه سانتیگراد

ویسکوزیته:105-85 کریس

مکانیسیم سخت شدن: تبخیر حلال

ضخامت فیلم خشک:500-400 میکرون

ضخامت فیلم تر:800-1000 میکرون

قدرت پوشانندگی رنگ سرد ترافیکی:

gr 110 در هرمتر طول خط کشی به عرض 15 سانتی متر و ضخامت 800-1000میکرون فیلم تر

زمان خشک شدن سطحی(25 درجه سانتی گراد):

حداکثر 20 دقیقه

زمان خشک شدن کامل(25 درجه سانتی گراد):

حداکثر120 دقیقه

  • موارد ایمنی که باید موقع استفاده از رنگ سرد ترموپلاست رعایت کنید : 

  • از قرار دادن رنگ  در نزدیکیه مواد آتش زا و وسایل الکترونیکی جددا خودداری فرمایید.
  • از تنفس گازها و بخارات حاصله جدا خودداری فرماید استفاده از وسایل حفاظتی (کلاه ، ماسک ، دستکش) در الویت قرار دهید. در صورت استفاده در محیط بسته حتما از تهویه مناسب استفاده کنید.

همچنین شما میتوانید سفارش اجرا این نوع رنگ و انواع رنگ های ترافیکی دیگر را با بالاترین و بهترین کیفیت با کادری مجرب و مشاورانی با تجربه از شرکت رنگ افروز فرنام سفارش دهید.

نوشتهٔ پیشین
رنگ فوری
نوشتهٔ بعدی
سرعت گیر ترافیکی | Traffic Speed Humps and Its different types

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست