ضد زنگ

ضد زنگ ها و مشخصات کاربرد آن | Stainless Paint

ضد زنگ چیست

ضد زنگ ها بر پایه پرایمر آلکیدی میباشد.از ضد زنگ برای سازه های فلزی مانند  نرده ها،درب‌ها، پنجره‌ها و … در ساختمان‌ها و دیگر اماکن اداری، و حتی کارگاهی و صنعتی چنانچه توسط پوشش‌های مناسب در برابر شرایط آب و هوایی محافظت نشوند دچار خوردگی و زنگ زدگی خواهند شد. این نوع محلول های آلکیدی یکی از راه های مقابله با این فرایند شیمیایی هستند که تا حد قابل قبولی سازه‌های فلزی در معرض خوردگی متوسط را محافظت می‌نماید.

این محلول بر پایه رزین‌های آلکیدی لانگ اویل بوده و در آن از پیگمنت‌های ضدخوردگی اکسید آهن جهت جلوگیری از فرآیند خوردگی استفاده شده است.

این محصول تولید شده از شرکت پایا رنگارنگ الوا ، با استفاده از بهترين پيگمنت های ضد خوردگي تهيه شده و برای استفاده در محیط های ساختمانی و نيمه صنعتی پيشنهاد می شود. زمان خشك شدن مناسب، دوام بی نظیر، چسبندگی و قدرت پوشانندگی در خور توجه و استفاده آسان از مزايای اين محصول می باشد.

این نوع ضد زنگ  های آلکیدی و روغنی دارای قیمت پایینی میباشد و استفاده آسان از  آن مورد توجه مصرف کنندگان بوده و یکی از محصولات پر مصرف در صنعت رنگ میباشد.

ضد زنگ

ضد زنگ

شرایط نگهداری ضد زنگ : 

این محلول را باید در محیط خشک،خنک و دور از نور مستقیم خورشید با تهویه مناسب نگهداری شود.پس از باز شدن درب محلول و بعد از مصرف باید درب آن را محکم ببندید.بهترین زمان مصرف، در صورت رعایت شرایط انبارداری مناسب تا 24 ماه بعد از تاریخ تولید می باشد.

شرکت پایا رنگارنگ الوا و رنگ افروزفرنام بهترین تولیدکننده رنگ کشور  در نظر دارد با عرضه محصولات رنگ با قیمت مناسب و کیفیت مطلوب واجرای رنگ ترافیکی دو جزئی و تک جزئی ، اجرای انواع خطوط خط کشی معابر در تمامی نقاط کشور سهمی در جایگاه صنعت رنگ کشور داشته باشد.

 

 

نوشتهٔ پیشین
رنگ فوری ؛ انواع و نحوه استفاده آن | Instant Color
نوشتهٔ بعدی
رنگ پلی اورتان | Polyurethane Paint And its types

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست